Яценюк вирішив нажитися на відставці Абрамавичуса

Рішення очільника уряду попіаритися на скандалі з відставкою міністра економіки виглядає абсолютно єзуїтським
Depo.Влада
3 лютого 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Яценюк вирішив нажитися на відставці Абрамавичуса
Яценюк вирішив нажитися на відставці Абрамавичуса

Сьогодні Арсеній Яценюк, який вже звик до того, що його регулярно роблять хлопчиком для биття, явно підбадьорився. Як-ніяк Абрамавичус на прощання звинуватив у всіх смертних гріхах не свого безпосереднього керівника - прем’єр-міністра, а заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка.

В результаті, на засіданні уряду Яценюк влаштував пафосну промову, під час якого публічно встав на захист литовця-міністра. Враховуючи той факт, що Абрамавичус почав дрейфувати до команди головного ворога Яценюка губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, піар на цій історії виглядає абсолютно цинічним.

"Здійснюється постійний тиск на міністрів, на уряд. Є багато заяв, які лунають наприклад по боротьбі з корупцією. Щоправда ті, які борються з корупцією, через кілька хвилин після виступу, приходять до членів Кабміну, щоб вирішити свої проблеми - змінити того чи іншого міністра. Це є брудна політична реальність, проти якої виступаю я і з якою ми боремося. Кожден з нас на своєму місці", - заявив Яценюк, явно не бажаючи згадувати, що більшість звинувачень лунає саме від команди Саакашвілі.

А далі Арсенія Петровича понесло. "Нинішній уряд не є просто командою коаліції. Це уряд нової України. Так, ми робимо помилки, але при цьому ми йдемо вперед. Я буду захищати кожного члена уряду, кожного нашого міністра. Кожному дуже непросто. На жаль, через політичний тиск міністри написали заяви про відставку. Але відставка міністрів приймається виключно Верховною Радою. І наша фракція "Народного фронту" буде приймати рішення окремо по кожному міністру з огляду на те, як хто працював", - пафосно зазначив глава уряду, натякнувши, що голосувати його політсила за відставку Абромавичуса не збирається.

Підтвердженню цьому стало те, що раніше нардеп від "НФ", помічник Арсена Авакова Антон Геращенко вже встиг озвучити позицію політисили, яка фактично зводиться до того, що "своїх не здамо". І не так важливо, що своїм Абромавичус для Яценюка і його оточення ніколи не був, і не буде. Головне, що голові Кабміну вдалося добряче попіаритися на цьому скандалі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада