Яценюк доручив звільнити керівника Чорнобильської зони

Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає звільнити керівника Державного агентства з управління зоною відчуження та розпочати стосовно нього кримінальне провадження
Depo.Влада
23 вересня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на виїздному засіданні Кабміну в Полтаві, передає depo.ua.

"Вимагаю звільнити керівника Чорнобильської зони відчуження у зв`язку з тим, що за останніх декілька місяців після мого візиту на Чорнобильську станцію і чітких доручень керівнику зони відчуження, замість того, щоб там навести порядок - там навели порядок", - заявив Яценюк.

Зокрема, за його даними, низка компаній, які мали ліцензії на проектні будівельні роботи, отримали листа від керівника зони відчуження про відкликання їх ліцензій.

"Мовляв, їхні послуги більше не потрібні, є більш достойні люди, які здатні провести ці роботи на кошти іноземних кредиторів", - сказав глава уряду.  

У зв`язку з цим він просить МВС розпочати розслідування стосовно керівника "зони відчуження" і розпочати кримінальну справу за  фактами порушень.

При цьому Яценюк звернувся до членів уряду з пропозицією на місяць призначити тимчасово виконуючого обов`язки керівника зони відчуження, а згодом оголосити конкурс на заміщення вакантної посади. 

"Разом із нашими західними партнерами провести абсолютно прозорий та публічний підбір кандидата на керівника зони відчуження для того, щоб ця історія не тільки не повторювалася, але і для того, щоб наступного року, як я давав доручення, до відповідної дати повинна бути повністю проведена реформа зони відчуження, тому що вона залишилася в старому радянському форматі", - заявив прем`єр.

Більше новин політики читайте у розділі Влада. depo.ua.