Яценюк вигадав, як обдурити українців зі своєю відставкою

Прем'єр підготував сюрприз для депутатів та українців на день свого звіту в Раді
Depo.Влада
8 лютого 2016 18:15
ФОТО: depo.ua
Яценюк вигадав, як обдурити українців зі своєю відставкою
Яценюк вигадав, як обдурити українців зі своєю відставкою

Прем'єр Арсеній Яценюк настільки піднісся духом після того, як Захід руками Абромавичуса фактично врятував його від відставки, що вирішив перейти у наступ.

Як говорить джерело depo.ua, в Кабміні на сьогоднішній раді коаліції Арсеній Петрович поводив себе вкрай виклично і відверто тролив лідерів фракцій питаннями, чи знають вони якихось кращих міністрів, ніж зараз працюють в уряді. От, наприклад, БПП знає когось кращого ніж глава Мінінфраструктури Пивоварський?, - риторично питав Яценюк, каже джерело.

Нагадаємо, Пивоварський в уряді за квотою БПП. На критику Тимошенко Яценюк і зовсім не побажав відповідати, мотивуючи це тим, що Юлія Володимирівна взагалі йшла на змову з Януковичем в свій час і дорікати йому не має права.

Така самовпевненість Арсенія Петровича пояснюється ще й тим, що він готує коаліції сюрприз. А саме - після свого звіту він відверто поставить питання недовіри уряду. Чому саме недовіри? Тому що раніше у АП був план - Яценюк звітує, звіт визнається незадовільним, програма уряду не затверджується (тобто не отримується імунітет на рік), але й питання недовіри уряду не голосується і уряд Яценюка працює "підвішеним". Тепер після "биття Кононенка" (читай, Порошенка) і вимог залишити "технократичний уряд" у спокої, Яценюк хоче розвинути несподіваний успіх і примусити депутатів висловитися з приводу Кабміну. І він точно знає, що за недовіру уряду зараз БПП не проголосує. Не проголосує і "болото" з фракцій екс-регіоналів. Тим більш не проголосує "Народний фронт". Тож таким фінтом Яценюк фактично отримає індульгенцію до осені, оскільки питання недовіри уряду можна ставити лише один раз за сесію ВР. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада