Яценюк побачив під собою бомбу

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк порівняв своє нинішнє становище з сидінням на бомбі
Depo.Влада
22 грудня 2014 10:32
ФОТО: depo.ua
Яценюк побачив під собою бомбу
Яценюк побачив під собою бомбу

Про це він розповів в інтерв'ю німецькому виданню Spiegel, переклад якої опубліковано на урядовому порталі, передає depo.ua.

На запитання журналіста Яценюку, наскільки близька катастрофа, враховуючи той факт, що він порівнював свою роботу з місією камікадзе, глава уряду дав неоднозначну відповідь.

«Це ж питання мені нещодавно поставила канцлер Ангела Меркель. Я відповів, що я сиджу на бомбі сповільненої дії. Вона сказала: «Раніше ви говорили, що ви камікадзе, а сьогодні це бомба сповільненої дії, тому ситуація покращилася», - відповів він.

Після цього журналіст поцікавився у Яценюка, невже ситуація настільки безнадійна, що доводиться вдаватися до чорного гумору, але прем'єр-міністр відповів коротко.

«Не безнадійна, але складна. Ми не тільки постали перед економічною катастрофою і питанням війни і миру. Українці травмовані цією агресією з боку Москви, яка забрала життя у 5000 осіб», - сказав він.

Нагадаємо, що в лютому 2014 року, беручись за обов'язки прем'єр-міністра, Яценюк заявив, що очолює «уряд камікадзе», який буде проводити непопулярні реформи у важкий час.