Яценюк «урізав» зарплату Порошенку

Президент Петро Порошенко заробляє 9296 гривень на місяць
Depo.Влада
26 грудня 2014 10:52
ФОТО: depo.ua
Яценюк «урізав» зарплату Порошенку
Яценюк «урізав» зарплату Порошенку

Про це повідомив керівник департаменту доступу до публічної інформації Адміністрації Президента Олег Кошелєв, передає depo.ua з посиланням на «Главком».

Повідомляється, що такий «скромний» дохід глави держави пов'язаний з економністю прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Оплата праці президента, згідно із законом, встановлена на рівні 140% від зарплати глави уряду.

Наприклад, навесні, коли Яценюк отримував 18 тисяч гривень, то дохід Порошенка, який переміг на виборах, спочатку становив 25 тис. гривень. Однак у середині літа прем'єр урізав свою зарплату до розміру посадового окладу (6,64 тис. гривень). Паралельно автоматично впала й оплата праці президента.

При цьому доходи радників президента тепер виглядають набагато привабливіше, ніж у їхнього шефа. У наданій Адміністрацією Президента інформації вказується, що місячний фонд оплати праці п'яти радників Порошенка становить 75,7 тис. гривень. Тобто, у середньому - по 15 тис. гривень на кожного.

Як повідомляв depo.ua, Кабмін запропонував Верховній Раді встановити в 2015 році мінімальну заробітну плату в Україні за місяць з 1 січня на рівні 1218 гривень, а з 1 грудня - 1378 гривень.