Яценюк: Україна є державою-переможницею у Другій світовій війні

Україна є державою-переможницею у Другій світовій війні, а всі намагання Росії "приватизувати" перемогу у Другій світовій мають бути попереджені
Depo.Влада
16 квітня 2015 13:08
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання оргкомітету з підготовки і відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua з посиланням на "5 канал".

"Росія разом з Україною перемагала в Другій світовій війні, але вона і розпочала агресію проти нашої держави. Спроби Росії приватизувати перемогу у Другій світовій війні мають бути "присічені".

Україна є державою-переможцем у Другій світовій. Вона є співзасновником ООН. Ми втратили 40 % людського і економічного потенціалу. На 14 мільйонів зменшилося населення нашої держави. Ми переможці, ми боролись з нацизмом, і ми повинні вшанувати кожного ветерана Другої світової війни.

Завдання української держави - вшанувати кожного і не допустити повторення жаху, який відбувався в минулому столітті",  - сказав Яценюк.