Яценюк у "гнітючій атмосфері" приготувався обговорити свою долю

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк готовий проводити переговори щодо долі уряду у "публічній площині в рамках Верховної Ради"
Depo.Влада
27 березня 2016 18:27
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у програмі "10 хвилин з прем’єр-міністром", передає depo.ua.

"Я готовий вести бесіди з будь-ким із коаліційних партнерів у будь-якому форматі. Але відповідальні коаліційні рішення повинні прийматися в рамках коаліції: ясно і прозоро перед нашим суспільством і з чесною та професійною аргументацією", - наголосив Яценюк.

За його словами, реальної альтернативи для програми уряду начебто немає.

Реформа Конституції, також наголосив він, має відобразити новий розподіл відповідальності між гілками влади.

"Закликаю Президента та Верховну Раду України стати лідерами таких дій. Саме вони подолають гнітючу атмосферу невизначеності та деморалізації, куди завела Україну антиурядова боротьба", - вважає Яценюк.

Глава уряду також наголосив на необхідності забезпечити єдність зовнішньої позиції України:

"Внутрішні протиріччя підривають репутацію держави. Нам слід зосередити необхідні сили для прискорення процесу мирного врегулювання і відновлення територіальної цілісності країни", - сказав він.

Яценюк також повторив, що готовий поступитися своїм кріслом і наголосив, що категорично проти "тимчасового уряду".

Нагадаємо, що чергова спроба розв'язати політичну кризу в Україні відбулася на цьому тижні, коли БПП висунув кандидатом у прем'єр-міністри голову Верховної Ради Володимира Гройсмана. Усі інші фракції колишньої коаліції, крім "Самопомочі", ще думають, чи підтримувати його. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада