Яценюк став на захист Абромавичуса

Глава Кабінету міністрів Арсеній Яценюк заявив, що через політичний тиск окремі міністри були змушені написати заяви про відставку
Depo.Влада
3 лютого 2016 14:31
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на сьогоднішньому засіданні уряду, коментуючи відставку міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса, передає depo.ua.

"Здійснюється постійний тиск на міністрів, на уряд. Є багато заяв, які лунають наприклад по боротьбі з корупцією. Щоправда ті, які борються з корупцією, через кілька хвилин після виступу, приходять до членів Кабміну, щоб вирішити свої проблеми - змінити того чи іншого міністра. Це є брудна політична реальність, проти якої виступаю я і з якою ми боремося. Кожден з нас на своєму місці", - заявив Яценюк.

"Нинішній уряд не є просто командою коаліції. Це уряд нової України. Так ми робимо помилки, але при цьому ми йдемо вперед. Я буду захищати кожного члена уряду, кожного нашого міністра. Кожному дуже непросто. На жаль, через політичний тиск міністри написали заяви про відставку. Але відставка міністрів приймається виключно Верховною Радою. І наша фракція "Народного фронту" буде приймати рішення окремо по кожному міністру з огляду на те, як хто працював", - зазначив глава уряду.

Нагадаємо, що сьогодні Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Однією з головних причин він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства.

Кононенко ці звинувачення заперечив. Він також заявив, що Абромавичуса можуть замінити заступником голови АП Віталієм Ковальчуком.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада