Яценюк став "камікадзе з поламаними руками"

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк каже, що "кермо державної влади важке і ламає руки"
Depo.Влада
14 березня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час свого щотижневого звернення "10 хвилин з прем'єр-міністром", передає depo.ua.

"Півтора роки тому завдяки вашому рішенню, дорогі співвітчизники, моя політична сила перемогла на парламентських виборах. Саме ви не допустили жодної однопартійної переваги, бо вона створює спокусу для авторитаризму.

Ваша колективна розсудливість сформувала в Раді конституційну більшість різних політичних партнерів. Їхнім єдиним гаслом був порятунок держави і відданість складним реформам. Усі союзники, як ви пригадуєте, уклали єдиний план реформ і зобов’язалися його виконувати.

Як і тоді, так і нині моя політична команда залишається відданою цим реформам і цьому курсу. Так було і, впевнений, так буде далі. Ми не втікаємо з корабля і водночас не намагаємося привласнити кермо.

Це кермо – важке, воно ламає руки", - сказав Яценюк. 

"10 хвилин". Звернення Прем'єр-міністра України

Наш успіх – не близько. Та перспектива доброго і гідного життя вже стала досяжною. Ми – корабель, що йде через бурю. Ми врятували і вберегли наш корабель, він витримав важкі удари і довів свою міцність. Ми навели перший лад, розпочали встановлювати справедливі правила, ми набралися сил і залатали найбільші діри та пробоїни. Так, ще не бачимо безпечної гавані, але це правильний курс. Наш історичний дім, європейський материк – попереду. #10хвилин

Опубліковано Арсенієм Яценюком 13 березень 2016 р.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада