Яценюк рветься у крісло Шокіна, – ЗМІ

У Блоці Петра Порошенка шукають варіанти політичного майбутнього для нинішнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка у разі його добровільної відставки. Сам глава уряду начебто хоче бути генпрокурором
Depo.Влада
22 березня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua

За попередніми домовленостями, Яценюк погодився поступитися місцем прем'єра, але хоче для себе "зрозумілих" політичних перспектив, повідомляє depo.ua з посланням на "Українську правду".

Кілька співрозмовників видання з оточення Порошенка розповіли, що Яценюку пропонували очолити Нацбанк. Згодом був варіант з головою Конституційного Суду. Однак прем'єр, за їхніми твердженнями, бачить себе генпрокурором.

"Намагалися акуратно прозондувати Нацбанк, але відповіді немає. Думаємо. Тому що він піде, відпочине, а через два місяці буде розповідати, яким був хорошим прем'єром", – заявив один із співрозмовників із АП.

Він додав також, що Яценюк категорично відмовляється йти у Раду за одним з вільних мажоритарних округів.

Нагадаємо, що лідер фракції "Блоку Петра Порошенко" Юрій Луценко ініціює в середу, 23 березня, нараду фракцій парламентської коаліції для внесення пропозиції про майбутнього прем'єра і склад уряду.

Генпрокурор Віктор Шокін ще в лютому написав заяву про відставку. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада