Яценюку здається, що він подолав корупцію у газовому секторі

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що Україна стане енергетично незалежною за 10 років
Depo.Влада
15 липня 2015 23:08
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час виступу у британському аналітичному центрі з вивчення міжнародних відносин Chatham House у четвер в Лондоні, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я очікую, що через 10 років Україна буде повністю енергетично незалежна. Для цього є дві причини. Перша - більший видобуток, а друга - реалізація програм енергоефективності", - наголосив Яценюк, додавши, що українська сторона потребує західні інвестиції у згадані сфері, щоб втілити плани у життя.

Крім того, за його словами, залежність України від російського газу була на рівні 90-95%, однак у цьому році завдяки реверсу Україна купила понад 70% газу з країн ЄС.

"Ми подали позов проти Росії у Міжнародний арбітражний суд Стокгольма у газовій справі на суму $16 млрд і ми маємо дуже високі шанси виграти цю справу", - підкреслив Яценюк.

Він визнав, що найвищий рівень корупції в Україні був саме в енергетичній сфері, зокрема, на газовому ринку, однак цю проблему також вдалося подолати.

"Нам вдалося подолати газову корупцію і прибрати посередників в українському енергетичному секторі... Тож я хочу підкреслити, що реальний успіх, якого досягла Україна, це те, що газовий сектор став повністю прозорим", - зазначив Яценюк.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Мітки: Донбас