Яценюк розпочав тотальні кадрові чистки

Кабінет Міністрів України почав тотальні кадрові чистки
Depo.Влада
4 квітня 2015 13:07
ФОТО: depo.ua
Яценюк розпочав тотальні кадрові чистки
Яценюк розпочав тотальні кадрові чистки

Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час виїзного засідання уряду, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМУ.

"Порушені десятки кримінальних справ. Відсторонено вище керівництво, в тому числі й державних органів, які є на рівні міністерств і центральних органів державної виконавчої влади. Дехто вже заарештований", - наголосив він.

Яценюк зазначив, що "за 20 років корупційна система перетворилася в добре зорганізовану мафію". "Це мафія, яка має своїх представників у суді, прокуратурі, СБУ, МВС, в органах державної влади, в Кабінеті Міністрів, Адміністрації Президента, у Верховній Раді. І рішення просто про персональні зміни не дадуть можливість знести голову цій гідрі", - вважає він.

Яценюк звернувся до парламенту ухвалити запропоноване урядом законодавство з реформування МВС, щоб кардинально змінити систему. Водночас, за його словам, депутати за необхідності можуть внести "своє додаткове бачення".

"Ми зібралися для того, щоби прийняти системне рішення, яке змінює загалом всю цю корупційну систему, збудовану, зацементовану і добре функціонуючу, яка захищає сама себе. Посягання на цю систему означає те, що вона об'єднується і починає атакувати тих, хто з нею бореться. Саме тому її потрібно знищити, її потрібно розвалити і встановити нові якісні прозорі стандарти", - наголосив глава уряду.

Прем'єр також підкреслив, що зміна системи не має перетворитися просто на зміну прізвищ.

"Реформа - це не коли замінили прізвище. Реформа - це коли замінили систему, підходи і механізм функціонування і відповідальності, в тому числі й притягнення до відповідальності", - сказав він.