Яценюк теж вирішив поговорити з пресою

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції у вівторок детально розповість, зокрема, про умови надання соціальних виплат згідно з бюджетом на 2015 рік
Depo.Влада
29 грудня 2014 18:01
ФОТО: depo.ua
Яценюк теж вирішив поговорити з пресою
Яценюк теж вирішив поговорити з пресою

Про це на брифінгу в понеділок повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко, передає depo.ua з посиланням на «Укринформ».

«Завтра відбудеться прес-конференція прем'єр-міністра, на якій будуть представлені всі законопроекти, які були вчора ухвалені Верховною Радою. Буде вся масштабна інформація по тим соціальним програмам, які сьогодні зафіксовані», - сказав він.

Говорячи про заплановану на наступний рік соціальну підтримку відповідно до затвердженого бюджету, Розенко також зазначив, що метою уряду не було «когось скоротити, на комусь економити». «Нашою метою було поступово змінювати філософію надання соціальної допомоги», - запевнив міністр.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні президент України Петро Порошенко дав прес-конференцію, яка тривала близько трьох годин.

Також нагадаємо, ВР України сьогодні під ранок прийняла в цілому проект закону про «Державний бюджет України на 2015 рік».