Яценюк закликав терміново модернізувати військовий сектор

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступив за термінову модернізацію Міністерства оборони України як ключової ланки військової організації держави
Яценюк закликав терміново модернізувати військовий сектор
Яценюк закликав терміново модернізувати військовий сектор

Про це прем'єр заявив під час засідання уряду, яке проходить за участю Президента і голови Верховної Ради, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс».

«Військова організація України є нічим іншим як пострадянським міністерством оборони. Без радикальних змін у системі туди можна ще десятки мільярдів відправити і толку не буде жодного. І тому перше питання - це модернізація військової організації в країні», - зауважив Яценюк.

За його словами, йдеться не лише про новітню військову техніку, а й про залучення фахівців, які здатні якісно поліпшити логістику в цій сфері.

Президент Петро Порошенко під час засідання зазначив, що влада планує впорядкувати організацію управління військом.

«У кожного батальйону буде своє завдання, пов'язане з обороною території, коли зведені підрозділи МВС матимуть свою функцію і утримуватимуть звільнені від окупантів міста, і коли Нацгвардія також матиме виключно свою функцію», - пояснив Президент.

Як повідомляв ДеПо, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов висловив думку, що підприємства оборонної промисловості повинні працювати в цілодобовому режимі.