Яценюк закликав терміново модернізувати військовий сектор

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступив за термінову модернізацію Міністерства оборони України як ключової ланки військової організації держави
Depo.Влада
10 вересня 2014 11:23
ФОТО: depo.ua
Яценюк закликав терміново модернізувати військовий сектор
Яценюк закликав терміново модернізувати військовий сектор

Про це прем'єр заявив під час засідання уряду, яке проходить за участю Президента і голови Верховної Ради, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс».

«Військова організація України є нічим іншим як пострадянським міністерством оборони. Без радикальних змін у системі туди можна ще десятки мільярдів відправити і толку не буде жодного. І тому перше питання - це модернізація військової організації в країні», - зауважив Яценюк.

За його словами, йдеться не лише про новітню військову техніку, а й про залучення фахівців, які здатні якісно поліпшити логістику в цій сфері.

Президент Петро Порошенко під час засідання зазначив, що влада планує впорядкувати організацію управління військом.

«У кожного батальйону буде своє завдання, пов'язане з обороною території, коли зведені підрозділи МВС матимуть свою функцію і утримуватимуть звільнені від окупантів міста, і коли Нацгвардія також матиме виключно свою функцію», - пояснив Президент.

Як повідомляв ДеПо, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов висловив думку, що підприємства оборонної промисловості повинні працювати в цілодобовому режимі.