Яценюк прибув у Раду подивитися на ухвалення "безвізових" законів

На ранкове засідання Верховної Ради прийшов прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк
Depo.Влада
10 листопада 2015 11:21
ФОТО: depo.ua
Яценюк прибув у Раду подивитися на ухвалення "безвізових" законів
Яценюк прибув у Раду подивитися на ухвалення "безвізових" законів

Саме сьогодні парламент має голосувати за закони, потрібні для лібералізації візового режиму з Євросоюзом, передає depo.ua.

Нагадаємо, що сьогодні депутати мають розглянути шість законопроектів, які необхідні для лібералізації візового режиму з ЄС. У першому читанні планується опрацювати законопроект про негайний розгляд судами позовів про примусове видворення або затримання іноземців та осіб без громадянства.

У другому читанні депутати запланували розглянути законопроекти про арешт майна будь-яких осіб при його використанні як доказів у кримінальному провадженні; про застосування спеціальної конфіскації отриманого злочинним шляхом майна; про обмеження СБУ повноваженнями з проведення досудового розслідування злочинів у сфері національної безпеки і оборони і пов'язаних з тероризмом; про створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Також депутати планують розглянути законопроект про фінансування Національного агентства з питань розшуку отриманих від корупційних злочинів активів.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад