Яценюк: Президент та парламент зволікають зі створенням Держбюро розслідувань

Президент та парламент досі не запропонували кандидатів у комісію, яка має обрати керівника Державного бюро розслідувань
Depo.Влада
23 лютого 2016 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час церемонії запуску патрульної поліції в Харкові, передає depo.ua.

"Ви як нова поліція виконуєте завдання по арешту злочинців та передачі цих злочинців до Державного бюро розслідувань. Уряд звернувся до парламенту і президента з тим, щоб відповідні органи подали своїх кандидатів для комісії, яка призначить керівника Державного бюро розслідувань. На жаль, поки таких кандидатів не надійшло. Йде зволікання зі створенням нового, незалежного, проєвропейського Державного бюро розслідувань", - сказав Яценюк. 

Нагадаємо, раніше у Генпрокуратурі заявили, що припиняють розслідування справ за злочинами під час Революції Гідності у 2013-2014 роках на Майдані в Києві з 1 березня. 

"Є закон про Державне бюро розслідувань. І в зв'язку з недосконалістю його статей маємо ситуацію, що з 1 березня слідство не зможе тривати. Тому що слідчі прокуратури втратять повноваження, а НБР працювати не буде", - сказав начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк. 

Нагадаємо також, 14 січня президент України Петро Порошенко підписав закон про створення Держбюро розслідувань.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада