Яценюк позаздрив Москалю і Саакашвілі

Прем'єр Арсеній Яценюк "йде на війну" з популярністю губернаторів Саакашвілі та Москаля
Depo.Влада
29 липня 2015 16:30
ФОТО: depo.ua
Яценюк позаздрив Москалю і Саакашвілі
Яценюк позаздрив Москалю і Саакашвілі

Ні для кого не таємниця, в тому числі й для Арсенія Яценюка, що зараз головними медіа-персонажами для політично стурбованої публіки стали губернатори Саакашвілі та Москаль. Саме навколо цих персоналій ломають списи соцмережі - одні їх хвалять на різні голоси, інші - сварять як заманеться. Але проблема Яценюка в тому, що його не лише не хвалять, його вже й припинили сварити. Хіба що трошки можуть посміятися. Коли Яценюк розповість про інвестиції в Розетку. Або коли Арсеній Петрович у притаманному йому стилі пхається у ті справи, де його геть не чекають, і наприклад, дає грізне доручення силовикам забезпечити порядок на виборах в Чернігові.  Власне, байдужість до власної персони, судячи з усього, і дратує найбільше Яценюка.

Тож сьогодні прем'єр вирішив  висварити Москаля та Саакашвілі, а заодно і наступника Москаля на Луганщині губернатора Туку, який потрохи теж перетворюється на Москаля і популярну медіа-персону. 

"Я хочу провести засідання у Харкові з главами ОДА Східного та Південного регіону з питання оформлення субсидій...Я  пропоную протокольне рішення Кабміну про персональну відповідальність голів Одеської, Чернівецької, Харківської, Закарпатської областей за соціальне забезпечення громадян країни та оформлення субсидій. Це є пряма відповідальність влади...", - заявив Яценюк. І підкріпив свої слова статистикою:  план по оформленню субсидій, Одеська область виконала на 43%, Харківська - на 48%, Чернівецька - на 53%, Закарпатська - на 54%, Луганська - на 35%, Донецька - на 50%..

Так от про персональну відповідальність голів. І на Одещині, і на Закарпатті, і на Луганщині губернатори Саакашвілі, Москаль та Тука працюють дуже мало часу, щоб з них питати за статистику наведену Яценюком. І виглядає так, що Яценюк просто хоче зразу вбити двох зайців. По-перше, ще раз пропіаритися на субсидіях, які ВІН дає простому народу, але "місцеві князьки" заважають йому у цьому благому ділі. По-друге, вилазить бажання зробити в тик занадто вже популярним губернаторам, які виявляються "антинародними" і не розуміють всієї ваги "народної справи" субсидій. 

Зрештою, буде цікаво подивитися на перепалку Яценюка з Саакашвілі, Москалем і Тукою в Харкові. Тільки от чи закінчиться вона так як хоче Яценюк - він формальний керівник губернаторів відчитує винуватих, а ті мовчки його слухають і дивляться в підлогу. Навряд чи. Швидш за все, усім трьом знайдеться що сказати Яценюку і він, звісно, разом з ними  стане "героєм" дня. Але, швидш за все, комічним. Адже заздрість ще інкого до добра не доводила.

Читайте також  В Одесі Саакашвілі висиджує яйце з політичною смертю Яценюка