Яценюк: Потрібно ще один-два роки, поки економіка України почне рости

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що потрібно ще один-два роки, поки економіка України знову почне рости і стануть відчутні наслідки реформ
Depo.Влада
26 лютого 2016 21:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung, повідомляє прес-служба Кабміну, передає depo.ua.

"Нам потрібно ще один-два роки, поки наша економіка знову почне зростати і стануть відчутні наслідки реформ. У такій ситуації гнатися за популярністю - це катастрофа", - заявив він.

Яценюк підкреслив, що уряду вдалося позбавити впливу на державні підприємства українських олігархів, зокрема Дмитра Фірташа.

"Ми забрали у них нафтовий концерн "Укрнафта". Ми підвищили для них податки, ми не дали їм купити за безцінь жодного державного підприємства", - зазначив прем'єр.

За його словами, він "заплатив високу ціну" за проведення непопулярних реформ.

"Я ніколи не критикував президентську партію. Для мене важливіше зберегти нашу єдність, ніж отримати кілька відсотків популярності... Я зробив все для того, щоб уникнути сценарію 2005 року, коли після "помаранчевої революції" демократичний табір розпався через внутрішню конкуренцію", - додав Яценюк.

Нагадаємо, Верховна Рада 16 лютого ухвалила резолюцію про недовіру чинному уряду, який очолює Арсеній Яценюк. За постанову № 4080 проголосували 194 народних депутатів, однак робота уряду в 2015 р. була визнана незадовільною.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада