Яценюк пошкодував, що не може виганяти міністрів

Міністри Кабміну, які призначалися за квотами "Народного фронту" залишаться на своїх посадах у разі переформатування уряду
Depo.Влада
29 грудня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на прес-конференції заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Уряд формується виключно коаліційними фракціями. Це означає, що кожен, хто подав своїх кандидатів до складу Кабміну України, а таке подання було офіційно зареєстроване рік тому, несе за них політичну відповідальність. Я не планую подавати на зміну жодного міністра від "Народного фронту". І очікую, яка буде позиція наших політичних партнерів, в першу чергу – БПП", - сказав Яценюк.

Він також не підтвердив чутки про можливу відставку міністра фінансів Наталії Яресько.

"Я вважаю міністра фінансів України фаховою людиною, я цілком і повністю підтримую Наталку Яресько. І закон України про державний бюджет повинен бути проаналізований нашими західними партнерами. І якщо буде необхідно вносити зміни – ми ж не вперше вносимо зміни", - сказав Яценюк.

Прем'єр також не дав питання, коли ж будуть звільнені міністри, які подали заяви про відставку, оскільки це питання у компетенції Верховної Ради.

"Прем'єр-міністр України, на жаль, не має конституційних повноважень ні призначати, ні звільняти міністрів. На превеликий жаль. Але така Конституція", - сказав Яценюк. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада