Яценюк пообіцяв Мінекології Ляшку, - Онищенко

Народний депутат, нафтогазовий бізнесмен Олександр Онищенко вважає, що скандал навколо міністра екології Ігоря Шевченка - це спланована кампанія з метою віддати відомство Олегу Ляшку
Depo.Влада
26 червня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Чому зараз такий інтерес до міністерства екології? Та тому, що той же Яценюк за весь "героїзм", який Ляшко проявляє у нього "на службі"- скажімо, за виконані завдання пообіцяв йому це міністерство. А Ляшко цього і не приховує. Скрізь каже: "Це міністерство мені пообіцяли, я тепер туди", - заявив Онищенко.

Він вважає, що прем'єр Яценюк і нардеп Ляшко хочуть поставити "свою людину, яка буде брати участь у корупційних схемах, які вони з Яценюком разом задумали".

Відповідаючи на запитання, про які схеми він говорить, Онищенко заявив: "Держслужба з питань геології та надр видає ліцензії, які потрібні Яценюку".

Як заявляє Онищенко, суди скасували ті ліцензії, які були видані компанії прихильників Януковича "Голден Деррік", і повернули їх державі.

"Це - більше двох десятків ліцензій, які є ласим шматком для сьогоднішніх корупціонерів від влади. Це і є мета ЗАТ "Яценюк + Ляшко та інші - підім'яти міністерство заради дерибану", - заявив Онищенко.

Він також заявив, що літак, на якому літав міністр Шевченко насправді не належить йому, він його орендує.

"Це не мій літак. Він належить голландській компанії ASL. Я орендую літак у цієї компанії. Все інше вигадав Ляшко", - сказав він.

Нагадаємо, у середу Кабінет міністрів ухвалив рішення про направлення до Ради подання про звільнення міністра екології Ігоря Шевченка, того ж дня рада коаліції його підтримала.

Як відомо, скандал довкола Ігоря Шевченка розгорівся після того, як народний депутат Олег Ляшко заявив, що має підтвердження того, що міністр екології Ігор Шевченко літав із Ніцци в Київ літаком нардепа, газового олігарха Олександра Онищенка. Це, на думку Ляшка, свідчить про корупційний зв'язок між ними. Уряд розпочав перевірку цієї інформації.

У свою чергу Шевченко заявляє, що його хочуть відправити у відставку через боротьбу із корупцією.

Шевченко був призначений в уряд за квотою "Батьківщини". Тепер Тимошенко це заперечує.