Яценюк похвалився стартом реформ і анонсував "війну з мафією"

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк констатував старт активних реформ в Україні
Depo.Влада
19 квітня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua

Про це він розказав під час інтерв'ю каналу "Україна", передає depo.ua.

За словами прем'єра, старт активних перетворень в Україні вже побачили Міжнародний валютний фонд, країни Великої сімки і Європейський Союз: "У нас такий певний парадокс відбувається зараз, тому що в середині країни певні політичні сили, які не читають прийняті базові закони і кричать про те, що реформи не йдуть так швидко, а от ті люди, які дають нам мільярди доларів кредитів - це Міжнародний валютний фонд, країни Великої сімки, Європейський Союз - говорять про те, що нарешті в країні пішов дуже активний темп складних, але правильних реформ", - сказав він.

В той же час Яценюк заявив, що боротьба з "корупційною мафією" в Україні не припинятиметься, хоч як би на це сподівалися політичні опоненти.

"Всі ці арешти і боротьба з корупційною мафією продовжувалася, продовжується і буде продовжуватися. Ніхто мене з цього шляху не зіб'є, у тому числі і політичні опоненти, які влаштовують різного роду політичні скандали і протистояння", - сказав глава уряду.

Відповідаючи на запитання про те, чи активізується боротьба з корупцією після призначення глави Антикорупційного бюро, Яценюк зазначив: "Все залежить від керівника Антикорупційного бюро. Він отримав серйозний карт-бланш, тому все в його руках - бюро повинне запрацювати. Але до того моменту, як воно запрацює, в нас працює МВС".

Він також підкреслив, що за боротьбу з корупцією активно взялася й Генеральна прокуратура: "Разом з МВС це їх спільне завдання".