Яценюк похвалився скороченням податків

Україна скоротила кількість податків вдвічі
Depo.Влада
16 лютого 2016 16:52
ФОТО: depo.ua

Про це під час звіту у парламенті заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Україна скоротила кількість податків вдвічі. Нагадаю, раніше їх було 22 ставки, сьоггодні їх залишилося 11. Частина полатків була скасована, частина цих податків була злита в один податок", - сказав він. 

За словами Яценюка, одна з ключових змін, які відбулися минулого року - двократне зменшення єдиного соціального внеску.

"Про це говорили протягом останніх 20 років, але ніхто не пробував це реально вирішити. Ми ж розуміли всі ризики зменшення податку. Перший і основний ризик - Пенсійний фонд країни. Дефіцит фонду високий і мова йде про те, що уряду треба знайти  100 млрд грн на фінансування дефіциту Пенсійного фонду. Але уряд разом з парламентом вдвічі зменшив ЄСВ. Це реальний крок до детінізації зарплат і підвищення соц стандартів та зарплат", -  зазначив Яценюк

"Ми повинні були очікувати, що буде падіння від ЄСВ вдвічі, але останні дані свідчать що надходження складає 86% - почався процес детенізації", -  заявив він.

Також Яценюк наголосив на впровадженні нової системи адміністрування ПДВ.

"У нас в Верховною Радою були різні точки зору на ПДВ. Але ми ввели нову систему адміністрування. Збираємо 2 млрд грн ПДВ додатково. Не даємо витягувати кошти з бюджету. Запровадили нові реєстри з відшкодування ПДВ, чесні бізнесмени можуть робити це електронно", -  сказав прем'єр.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада