Яценюк хоче поговорити з нардепами про ренту на газ на зустрічі з Порошенком

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував провести консультації з президентом Петром Порошенком і коаліцією щодо питання ренти на газ
Depo.Влада
10 листопада 2015 18:25
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час обговорення законопроекту № 2835, який вносить зміни у Податковий кодекс у частині здешевлення газу для населення, повідомляє depo.ua.

"Я пропоную зробити зустріч разом з фракціями коаліцій, які ставили підписи під угодою і брали на себе відповідальність, знайти рішення. Це рішення має бути ухвалено з розрахунком, а не завдяки емоціям", - заявив прем'єр.

Нагадаємо, що народні депутати України відмовилися підтримати в цілому та відправити на повторне друге читання законопроект №2835 про зниження рентної плати на видобуток українського газу, поданий Юлією Тимошенко.

6 жовтня Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за законопроект Юлії Тимошенко №2835 про зниження ренти на видобуток українського газу. За її словами, це дасть змогу, в тому числі знизити тарифи на газ для населення на 20%.  

9 листопада Тимошенко заздалегідь назвала зрадниками усіх парламентарів, які не підтримають її законопроект про зниження ренти на видобуток українського газу

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада