Яценюк вже погнав губернаторів "у поля"

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає від голів облдержадміністрацій та представників місцевої влади спілкуватися з громадянами і давати їм відповіді на питання, зокрема, щодо надання субсидій
Depo.Влада
6 серпня 2015 14:52
ФОТО: depo.ua

Про це глава уряду заявив на нараді з керівниками ОДА в Хмельницькому, в четвер, 8 серпня, предає depo.ua.

Яценюк повідомив, що затримався на нараду з керівниками ОДА, адже спілкувався з жителями Хмельницького: "Люди вимагають спілкування від прем'єра, від міністрів, голів обласних державних адміністрацій, керівників районних держадміністрацій. Вони вимагають відповідей на питання".

"Без прямого діалогу та спілкування з людьми, так само, як це було на Майдані, - не буде нічого. Будь реформа і будь-які зміни в країні повинні підтримуватися народом. А якщо людям не пояснювати, то їм буде пояснювати хтось інший", - підкреслив він.

Прем'єр-міністр повідомив, що без попередження заїхав до місцевого управління соціальної політики: "Стало зрозуміло, що людям навіть не пояснюють в повному обсязі, чому потрібна субсидія". Він зазначив, що громадянам необхідно "крок за кроком пояснювати" механізм надання субсидій: "У вас дохід 2 тисячі гривень, вам прийшов рахунок на 800 гривень. Якщо ви оформили субсидію, то 200 гривень ви заплатите свої, а 600 гривень за вас заплатить держава. Люди потім говорять з сусідами, отримують платіжку і реально отримують допомогу від держави".

Яценюк звернувся до керівників ОДА: "Всі в поля". У кабінетах ми не сидимо, ви нічого в них не висидите".

Нагадаємо, що раніше Яценюк запровадив нову практику - викликати губернаторів на засідання Кабміну. 

Читайте також: Яценюк хоче, щоб губернатори частіше ходили в київські ресторани.

Більше політичних новин читайте у розділі "Влада".