Яценюк подякував Кемерону за підтримку України

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у рамках робочого візиту до сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії зустрівся з Прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном
Depo.Влада
15 липня 2015 20:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на Урядовому порталі, передає depo.ua.

Яценюк подякував уряду Сполученого Королівства і особисто Девіду Кемерону за потужну підтримку України: "Ми відчуваємо, що ви підтримуєте український народ у нашій боротьбі проти російської агресії".

"Ви - один з лідерів у підтримці українського народу. І ми віримо, що разом можемо створити історію успіху", - підкреслив український прем'єр-міністр.

Яценюк сказав, що в України та Великобританії "є багато спільного". Також, як зазначив прем'єр-міністр України, британський уряд ухвалив пакет жорсткої економії: "І ви зробили економіку дійсно процвітаючою та могутньою".

Яценюк підкреслив, що уряд України пішов на такі ж кроки. Досвід обох країн допоможе "зробити світ краще, щоб ЄС залишався об'єднаним, і щоб ЄС був одним з ключових в підтримці територіальної цілісності і незалежності України".

Крім цього, Яценюк запросив Девіда Кемерона відвідати Україну.

Зазначимо, в рамках візиту в Лондон також заплановано виступ Арсенія Яценюка на "Українському форумі" в Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House. Глава Уряду виступить під час сесії "Трансформуючи Україні: успіхи та перешкоди на шляху до реформ".

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua