Яценюк відвів дочку до школи

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відвів свою дочку до школи, де виступив перед присутніми і побажав впевненості і віри
Depo.Влада
1 вересня 2014 12:54
ФОТО: depo.ua
Яценюк відвів дочку до школи
Яценюк відвів дочку до школи

Відповідне фото він виклав на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

Виступаючи перед дітьми, вчителями та їх батьками він сказав: «Перед нами сьогодні великі виклики, але ми їх подолаємо. Подолаємо, якщо будемо разом, якщо будемо дбати один про одного, і коли будемо вірити в перемогу, будемо впевнені в ній ».

Він зазначив, що не у всіх школах сьогодні святкують День знань. «Не усюди в Україні мирне небо. За мирне небо треба боротися. Боротися всій Україні, великим народним фронтом. Я бажаю усім впевненості та віри. Ми ніколи не здамося, адже за нами Україна, за нами наше майбутнє, за нами наші діти і сім'ї », - сказав Яценюк.

Як повідомляв ДеПо, за даними «міністра освіти» «ДНР» Ігоря Костенока, 1-го вересня уроки не почнуться ні в школах, ні у вузах Донецька та інших міст, які контролюються бойовиками «ДНР» і російською армією. За підрахунками «міністра», у Донецьку зараз знаходиться тільки близько 10% школярів - більшість батьків зволіли вивезти дітей. При цьому майже половина шкіл (47%) не мають бомбосховищ.