Яценюк усунув від виконання обов'язків керівництво Фіскальної служби

Кабмін оголосив про проведення службового розслідування стосовно вищого керівництва Державної фіскальної служби і відсторонив його від виконання обов'язків на час перевірки
Depo.Влада
24 лютого 2015 12:30
ФОТО: depo.ua
Яценюк усунув від виконання обов
Яценюк усунув від виконання обов'язків керівництво Фіскальної служби

Про це в ході селекторної наради з представниками служби заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє depo.ua з посиланням на «Українські новини».

«Я приймаю рішення про початок службового розслідування щодо діяльності Державної фіскальної служби, це стосується керівника служби, заступника керівника - начальника податкової міліції та заступника керівника - начальника митниці. На час розслідування уряд відсторонює керівництво служби від обов'язків», - сказав він.

За його словами, на час службового розслідування діятиме комісія, яка розслідуватиме корупційні факти.

«Я звертаюся до бізнесу. Допоможіть мені, і я допоможу вам. Мені потрібні конкретні факти зловживань. Протягом 2 тижнів уряд працюватиме для встановлення фактів зловживань у ДФС», - сказав Яценюк.

Він додав, що керівництву ДФС під час службового розслідування буде надана можливість довести свою ефективність, і якщо така ефективність доведена не буде, то уряд прийме відповідні кадрові рішення.

Нагадаємо, головою ДФС є Ігор Білоус, а його заступниками Анатолій Макаренко та Володимир Хоменко.

Рішення про відсторонення керівництва Фіскальної служби пов'язане з появою великої кількості скарг бізнесу на діяльність податківців і митників.