Яценюк оголосив повторний конкурс на членів комісії Антикорупційного агентства

Уряд оголосив повторний конкурс з відбору членів комісії, яка повинна вибрати членів Нацагентства sp запобіганнz корупції
Depo.Влада
12 серпня 2015 14:21
ФОТО: depo.ua


Про це він заявив на засіданні уряду, передає depo.ua.

"Ми пропонуємо провести повторний, новий конкурс на обрання членів конкурсної комісії Національного антикорупційного агентства. Для того, щоб такий конкурс був проведений, Кабінет міністрів сьогодні вносить зміни до свого розпорядження", - заявив Яценюк.

За його словами, Кабмін та громадські організації домовились провести новий конкурс з обрання членів конкурсної комісії, яка має обрати керівництво Національного антикорупційного агентства.

За його словами, вже обрані члени комісії погодилися скласти повноваження.
"Уряд вітає рішення обраних членів конкурсної комісії щодо складання повноважень, і ми пропонуємо провести повторний новий конкурс на обрання членів конкурсної комісії для НАА", - додав прем'єр.

Також Яценюк заявив, що скандальний попередній конкурс , був проведений правильно і суд "підтвердив його юридичну бездоганність".

"Проте це зараз не стільки юридичне, скільки політичне питання... Ми разом з громадськими організаціями, з обраними в законний спосіб членами конкурсної комісії прийняли правильне рішення змінити положення про порядок обрання членів конкурсної комісії", - заявив Яценюк.

Нагадаємо, навколо формування конкурсної комісії щодо відбору кандидатів в Антикорупційне агенство розгорівся скандал.

Активісти заявили, що в уряді підтасували результати і "громадську квоту" заповнили нікому невідомими людьми, які підконтрольні уряду.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua