Яценюк обіцяє 200 мільйонів на обладнання для шкіл

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк відвідав загальноосвітню школу №3 у Вишневому на Київщині, для учнів і вчителів якої за рахунок освітньої субвенції з бюджету придбано новітнє комп’ютерне обладнання для кабінету фізики
Depo.Влада
4 березня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua

Зокрема, Яценюк відвідав кабінет фізики, який оснащений новітнім обладнанням - цифровим вимірювальним комп’ютерним комплексом  Еinstein, передає depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

Комплекс Еinstein включає в себе комплект цифрових лабораторій вчителя та учнів і комп’ютерне та мультимедійне обладнання для проведення лабораторних робіт.

Це обладнання було придбане за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету.

Яценюк нагадав, що в минулому році Уряд виділив на придбання такого обладнання 100 мільйонів гривень, і по Україні було облаштовано 395 таких класів: "У цьому році ми даємо місцевим бюджетам в два рази більше - 200 мільйонів гривень, щоб закупити нове обладнання і щоб українські діти користувалися новітніми технологіями".

Основне завдання уряду в рамках реформи середньої освіти у 2016 році, підкреслив Яценюк, -  розпочати проект опорних шкіл, забезпечити їх новим обладнанням, новою системою фінансування.

Яценюк обіцяє 200 мільйонів на обладнання для шкіл - фото 1

Яценюк обіцяє 200 мільйонів на обладнання для шкіл - фото 2

Яценюк обіцяє 200 мільйонів на обладнання для шкіл - фото 3

Яценюк обіцяє 200 мільйонів на обладнання для шкіл - фото 4

Яценюк обіцяє 200 мільйонів на обладнання для шкіл - фото 5

Яценюк обіцяє 200 мільйонів на обладнання для шкіл - фото 6

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада