Яценюк назвав Польщу взірцем реформ для України

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав Польщу стратегічним партнером України і взірцем реформ
Depo.Влада
9 вересня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив після завершення зустрічі з головою уряду Республіки Польща Евою Копач, передає depo.ua з посиланням на перс-службу Кабміну.

"У міжнародних відносинах є визначення - стратегічні партнери. Думаю, що в наших двохсторонніх відносинах із Польщею треба ввести нову категорію міжнародних стосунків - це стратегічні друзі", - сказав Яценюк.

"Польща для нас є близькою країною. Польща для нас є взірцем реформ. Ви на своєму прикладі довели, що якщо розпочати реформи, пройти дуже складний шлях - і на першому етапі, можливо, ці реформи не сприймалися, але дали реальні результати, - то можна стати членом Європейського Союзу. Ви це показали", -  додав він.

За словами Яценюка, Польща не просто стала членом ЄС, а за останні 8 років стала одним із основних драйверів економічного розвитку Європейського Союзу.

"Це заслуга Польщі, поляків і польської влади", - наголосив прем'єр.

Яценюк зазначив, що для України "голос і позиція Польщі по відношенню до України в країнах-членах Європейського Союзу є надважливими".

"Ми просимо більше Польщі в українському питанні. Адже ми знаємо, що так, як ви нас розумієте, мало хто нас розуміє взагалі у світі", - сказав він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк перебуває з робочим візитом у Варшаві. Глави урядів підписали угоду про надання Україні 100 млн євро позики.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua