Яценюк назвав кількість українців, які потребують субсидій

Станом на 1 листопада субсидії оформили вже 3,8 мільйона українських родин, "теплих" кредитів видано на понад 800 мільйонів гривень
Depo.Влада
1 листопада 2015 21:57
ФОТО: depo.ua

Про це ввечері 1 листопада в "10 хвилинах з прем'єр-міністром" заявив глава уряду Арсеній Яценюк.

За його словами, минулого року субсидії оформили 450 тисяч українських родин, у 2015-му субсидії на покриття вартості житлово-комунальних послуг отримує кожен третій українець.

"Таких є 3,8 мільйона українських родин. Ми очікуємо ще близько 1 мільйона українських сімей, які звернуться за субсидіями", - зазначив Яценюк.

Він також нагадав про програму енергоефективності з видачі "теплих кредитів", частина з яких компенсується за рахунок коштів держбюджету.

"Якщо ви берете кредит на котел, утеплення будинку або на нові вікна, то держава компенсує від 20 до 60% такого кредиту. Видано кредитів на понад 800 мільйонів гривень", - заявив Яценюк.

Окрім того глава уряду заявив, що нараховані у неопалювальний період субсидії автоматично будуть перераховуватися на опалювальний сезон.

За словами Яценюк, відбуватися це буде без подання додаткових заяв, декларацій і будь-яких довідок.

При цьому він навів приклади довідок про перерахунок субсидій, коли родині за житло площею 64 кв. метри в неопалювальний сезон субсидія складала 344 гривні, а після початку опалювального сезону субсидію перерахували до 1805 гривень.

Більше новин читайте на Depo.Влада.