Яценюк і Порошенко почали узгоджувати нових міністрів

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що у нього є пропозиції щодо кадрового складу уряду, і воно узгоджується з президентом країни
Depo.Влада
19 листопада 2015 23:18
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю програмі "Прайм-Тайм з Мирославою Гонгадзе", повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"У мене вже є конкретний план щодо нової структури Кабміну, нової структури обласних і районних держадміністрацій і щодо окремих кадрових призначень. І з президентом України ми повинні ухвалити спільне рішення - у нього найбільша фракція. Ми почали цей процес обговорень", - сказав Яценюк.

"У прем'єра немає повноважень самостійно поміняти Кабінет міністрів. Така Конституція. У прем'єра немає повноважень самостійно змінити того чи іншого міністра", - підкреслив глава уряду.

Яценюк нагадав, що 11 грудня прийде у Верховну Раду зі звітом про роботу уряду.
При цьому він виступив за збереження чинної парламентської коаліції. "Немає права, щоб вона розвалилася. Це просто не варіант для країни", - сказав глава уряду.

"Деякі українські політикани, які сподіваються, що на популістській риториці, на антиурядової риториці можна заробити рейтинг, а потім будуть дострокові парламентські вибори, а потім вони повернуться кудись на білому коні. Я думаю, що "потім" вже не буде. Історія не часто надає шанс. Вважаю, що це останній шанс для України стати частиною європейського простору і це останній шанс на успіх", - сказав Яценюк.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада