Яценюк хоче ввести обов'язкову "присягу на вірність Україні"

Прем'єр анонсував подачу закону про державний прапор: він переконаний, що "кожен українець, кожна дитина в школі, студент і депутат парламенту" повинні присягнути на вірність Україні
Depo.Влада
23 серпня 2015 13:57
ФОТО: depo.ua

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за прийняття Верховною Радою України закону про державний прапор, повідомляє depo.ua з посиланням на DT.ua.

"Настав час, щоб в Україні був прийнятий закон про державний прапор. І такий закон буде внесений до парламенту", - сказав прем'єр під час церемонії підняття прапора у Львові, де сьогодні був також дано старт нової поліції Львова. Прем'єр пояснив, що цей закон повинен передбачати "повага до національного символу держави".

"Закон, який визначає, що в кожній держустанові, в кожній школі, в кожній лікарні і в кожному дворі повинен висіти український державний прапор. Цей прапор має розвиватися, і він є ознакою нашої єдності, для нашої незалежності і вірою в наше майбутнє", - сказав Яценюк.

При цьому, за його словами, частиною цього закону має бути введення присяги на вірність Україні, "де кожен українець, кожна дитина в школі, студент і депутат парламенту приймає присягу на вірність українській державі - присягу не лише словами, а серцем і духом, присягу країні, яка бореться і перемагає, країні, яка незламна".

Мітки: Яценюк