Ярош заступився за Грицака, неполіткоректно обізвавши його критиків

Народний депутат та лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош назвав відставку Валентина Наливайченка з посади глави СБУ "нелогічною і несвоєчасною"
Depo.Влада
25 червня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua

Про це Ярош написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Валентин Наливайченко - мій друг, який "з мінусів" підняв СБУ та практично наново створив дієвий механізм захисту національної безпеки держави, що зміг нейтралізувати дуже багато терористичних загроз по всій Україні. Говорю про це абсолютно відповідально, бо в багатьох спецопераціях по ліквідації російсько-терористичного бандпідпілля брали участь і спецгрупи "Правого сектору".

Вважаю відставку Валентина Наливайченка нелогічною і несвоєчасною, яка до того ж, показала гнилість і цієї Верховної Ради. Такі приклади підкріплюють думки людей, що режим внутрішньої окупації України з втечею Януковича нікуди не дівся, а тільки трансформувався і закамуфлювався та провокують радикалізацію нашого суспільства", - написав Ярош.

Він також відзначив загрозу, яку несуть національній безпеці нападки на імрівного претендента на посаду глави СБУ Василя Грицака.

"Йде війна із сильним і підступним ворогом - Російською імперією. У цей час будь-яке самопоборювання не йде на користь зміцненню обороноздатності України. Маю на увазі інформаційні атаки на в.о. Голови СБУ генерал-полковника Василя Грицака, який останній рік теж працював в команді Наливайченка по відновленню дієздатності Служби і на посаді керівника Антитерористичного центру провів масу успішних антитерористичних операцій.

Знаю Василя Грицака як офіцера, який особисто брав участь не тільки в планування, а і у виконанні бойових операцій, не ховаючись за спинами своїх підлеглих. А таких генералів на фронті, повірте, є дуже мало", - наголосив Ярош.

"Чи стане генерал Грицак Головою СБУ - не знаю. Але впевнений в одному - ті, хто поливає брудом бойового офіцера - мудаки. Вибачаюсь за неполіткоректність", - додав нардеп.

Інші призначення в СБУ Ярош коментувати не став, посилаючись на те, що не перетинався раніше з цими людьми. 

Читайте також: Чому в керівництві СБУ опинилися сепаратисти