Ярош скаржиться на "погану ауру" у Верховній Раді

Народний депутат України та організації "Державницька ініціатива Яроша" Дмитро Ярош поки не вирішив, чи варто створювати на базі своєї організації політичну партію
Depo.Влада
30 березня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він сказав в інтерв'ю "Апострофу".

Ярош зазначив, що його організація наразі ще на етапі створення.

"Якщо все буде добре, то я думаю, що в кінці травня ми проведемо з'їзд. Якщо нам нічого не завадить і не буде форс-мажорних ситуацій", - сказав Ярош.

Він зазначив, що про створення партії на базі його організації поки не йдеться.

"Якраз партію ми і не створюємо. Якби ми хотіли, то партію вже створили б, з цим проблем немає. Нам є що пропонували. Але я вже говорив про те, які ризики існують для України сьогодні. Тому сьогодні, перш за все, мова йде про об'єднання українців. Це може бути не просто ще один політичний рух, а об'єднуюча сила на конкретних принципах патріотизму, державності, антикорупційності.

У нас йдуть переговори з багатьма силами, але деякі речі просто неприйнятні, наприклад, союз з "регіоналами", які голосували за закони 16 січня. Тобто, я бачу цей рух не територіальним, а загальноукраїнським майданчиком. Ми, наприклад, співпрацюємо з рухом "Вільні люди". Вони займаються проектами економічної деокупації, вони роблять конкретну роботу з багатьох напрямків. Або Союз офіцерів України до нас приєднується. Ми працюємо з ними з оборонних питань і питань безпеки. Ми абсолютно відкриті, але потрібно уважно дивитися і фільтрувати всі ці речі", - сказав Ярош.

Водночас він не дав чіткої відповіді, чи піде у парламент його партія у разі створення.

"Я не виключаю, що з'їзд прийме рішення побудувати якусь партійну конструкцію, тому що багато партій хочуть влитися в рух на даний момент. Зараз їх вже близько п'яти, і я думаю, що ця кількість буде зростати. Я вважаю, що зменшення кількості партій в Україні - це дуже позитивний процес, нехай навіть шляхом вливання в іншу рейтингову структуру. Тому ми теж будемо пробувати це зробити, якщо таке рішення буде прийнято. Тобто, мова йде про те, щоб не просто зробити ще одну партію, а максимально об'єднати існуючі", - сказав Ярош.

"Я, може, взагалі не піду. У мене великого бажання знову до Верховної Ради потрапляти немає", - додав він у відповідь на питання, чи піде його партія до парламенту.

Він також зазначив, що особисто йому у Верховній Раді не подобається.

"Не сподобалося. Аура погана дуже. Це не моє. І я це прекрасно розумію. Якби не було війни, то, напевно, взагалі б цим не займався, але мандат допомагає вирішувати в тому числі і військові питання", - зазначив нардеп.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада