Ярош скаржиться на "погану ауру" у Верховній Раді

Народний депутат України та організації "Державницька ініціатива Яроша" Дмитро Ярош поки не вирішив, чи варто створювати на базі своєї організації політичну партію

Про це, як передає depo.ua, він сказав в інтерв'ю "Апострофу".

Ярош зазначив, що його організація наразі ще на етапі створення.

"Якщо все буде добре, то я думаю, що в кінці травня ми проведемо з'їзд. Якщо нам нічого не завадить і не буде форс-мажорних ситуацій", - сказав Ярош.

Він зазначив, що про створення партії на базі його організації поки не йдеться.

"Якраз партію ми і не створюємо. Якби ми хотіли, то партію вже створили б, з цим проблем немає. Нам є що пропонували. Але я вже говорив про те, які ризики існують для України сьогодні. Тому сьогодні, перш за все, мова йде про об'єднання українців. Це може бути не просто ще один політичний рух, а об'єднуюча сила на конкретних принципах патріотизму, державності, антикорупційності.

У нас йдуть переговори з багатьма силами, але деякі речі просто неприйнятні, наприклад, союз з "регіоналами", які голосували за закони 16 січня. Тобто, я бачу цей рух не територіальним, а загальноукраїнським майданчиком. Ми, наприклад, співпрацюємо з рухом "Вільні люди". Вони займаються проектами економічної деокупації, вони роблять конкретну роботу з багатьох напрямків. Або Союз офіцерів України до нас приєднується. Ми працюємо з ними з оборонних питань і питань безпеки. Ми абсолютно відкриті, але потрібно уважно дивитися і фільтрувати всі ці речі", - сказав Ярош.

Водночас він не дав чіткої відповіді, чи піде у парламент його партія у разі створення.

"Я не виключаю, що з'їзд прийме рішення побудувати якусь партійну конструкцію, тому що багато партій хочуть влитися в рух на даний момент. Зараз їх вже близько п'яти, і я думаю, що ця кількість буде зростати. Я вважаю, що зменшення кількості партій в Україні - це дуже позитивний процес, нехай навіть шляхом вливання в іншу рейтингову структуру. Тому ми теж будемо пробувати це зробити, якщо таке рішення буде прийнято. Тобто, мова йде про те, щоб не просто зробити ще одну партію, а максимально об'єднати існуючі", - сказав Ярош.

"Я, може, взагалі не піду. У мене великого бажання знову до Верховної Ради потрапляти немає", - додав він у відповідь на питання, чи піде його партія до парламенту.

Він також зазначив, що особисто йому у Верховній Раді не подобається.

"Не сподобалося. Аура погана дуже. Це не моє. І я це прекрасно розумію. Якби не було війни, то, напевно, взагалі б цим не займався, але мандат допомагає вирішувати в тому числі і військові питання", - зазначив нардеп.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада