Ярош пропонує розпустити Генштаб і "лагідно українізувати" Донбас

Депутат Верховної Ради і лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош вважає, що для створення нової армії спочатку потрібно розпустити Генеральний штаб
Depo.Влада
29 березня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua
Ярош пропонує розпустити Генштаб і "лагідно українізувати" Донбас
Ярош пропонує розпустити Генштаб і "лагідно українізувати" Донбас

Про це він заявив в інтерв'ю LB.ua, передає depo.ua.

"Генштаб ліквідується як головний орган управління на тиждень. Нічого на фронті це не змінить все одно. Але весь генералітет, який є, треба повністю зняти. Потім, і то дуже обережно, по одному радниками їх можна зарахувати, з окремих питань. Майже в усіх частинах є полковники, офіцери потрібного рівня. Один-два таких офіцера можуть дати фору будь-якому генералу. У мене комбати дадуть фори армійському комбригу", - заявив Ярош.

Він пропонує переформатувати військові частини і створити кілька професійних бригад з гарним забезпеченням і високими зарплатами.

"Хороша ідея - створити елітарний підрозділ, штурмову професійну бригаду, з високим рівнем зарплати, вона була б прикладом для інших частин. На певному етапі, чув, американці були готові тренувати таку бригаду за свій рахунок. Все, що було необхідно, - подати заявки на озброєння. Міністерство оборони цього не зробило і не пішло на створення такого підрозділу", - сказав Ярош.

Крім того, в інтерв`ю "Обозревателю" Ярош висловив думку, що реінтеграцію на Донбасі слід почати з двох кроків - вибити звідти лідерів терористів та впливових сепаратистів, а потім почати "лагідну українізацію".

"Там буйних треба повисмикувати - і все буде нормально. Тихо, спокійно. А потім вже, звичайно, програма лагідної українізації ", - каже нардеп.