Ярош прокоментував появу так званого "Майдану-3" у Києві

Структури, які намагалися створити Майдан-3 в Києві в річницю розстрілу Небесної Сотні, є деструктивними
Depo.Влада
24 лютого 2016 17:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив нардеп, екс-лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош, повідомляє depo.ua.

"Структури, які намагалися створити третій Майдан або щось інше, на мій погляд, є деструктивними, тому що влада - це, перш за все, відповідальність І якщо ви хочете ліквідації цієї влади, то повинні запропонувати альтернативу - програмну, концептуальну та кадрову. Таких пропозицій суспільство не почуло і не підтримало заходи, що проходили на Майдані Незалежності ", - сказав Ярош на прес-конференції у Львові.

За його словами, дії згаданих структур викликані незадоволенням владою.

"Наша влада, на жаль, не виконує функції, покладені на неї народом після Майдану, і радикалізація в суспільстві зростає. Зрозуміло, що така ситуація дає ґрунт для різних деструктивних дій", - підкреслив він.

Ярош не виключив, що в подіях на Майдані Незалежності в Києві в минулі вихідні "могли бути задіяні різні спецслужби", але він не вважає, що вони були "головним двигуном" цих подій.

"Швидше за все, це все-таки радикально, революційно налаштовані хлопці, які хочуть якихось змін і бачать саме такий шлях їх досягнення", - сказав Ярош.

У той же час він підкреслив, що "Майдан-3" не вирішить всіх наших проблем». За його словами, без наведення порядку в тилу неможливо повернути окуповані території Донбасу та Криму. У зв'язку з цим він зі своїми соратниками створює рух, який має, за задумом ініціаторів, нагадувати "Народний Рух України" періоду до незалежності України, в якому могли б взяти участь представники різних партійних і громадських організацій для проведення реформ в країні.

За його словами, в даний час проводяться зустрічі з зацікавленими громадськими діячами та політиками. Ярош уточнив, що наразі мова йде не про створення партії. За його словами, робоча назва руху - "Державницький ініціатива Яроша".

Нагадаємо, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, протестувальники скоїли напади на офіси низки компаній. За даними ЗМІ, відповідальність за це взяла організація Миколи Коханівського.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада