Ярош застерігає Порошенка від долі Януковича

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош застерігає Президента України Петра Порошенка від долі його попередника Віктора Януковича
Ярош застерігає Порошенка від долі Януковича
Ярош застерігає Порошенка від долі Януковича

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи ухвалені напередодні закони про особливий статус Донецької і Луганської областей, передає ДеПо.

«Якщо Петро Олексійович Порошенко не опам'ятається - у нас, в Україні, буде новий Президент і Головнокомандувач... Якщо хто в це не вірить, то нехай напише листа Януковичу. Тот підтвердить, що нездійсненне - здійснюється», - написав Ярош.

Лідер «Правого сектора» згадав Майдан, анексію Криму і сепаратистські хвилювання на Донбасі, що переросли у відкриту війну Росії з Україною.

Коментуючи сам закон, Ярош назвав його «антидержавним і антиконституційним нелегітимного кримінально-олігархічного наброду під назвою Верховна Рада».

«Це «таємне» голосування не має ніякого значення і юридичної сили. Уся ця сволота, що голосувала за цей антинаціональний «закон» Порошенка, майже ідентична тим, хто голосував за січневі «закони» Януковича. Його прийняття є спробою антидержавного заколоту», - підсумував Ярош.

Як повідомляв ДеПо, прийнятий учора парламентом в закритому режимі закон про особливий статус Донецької і Луганської областей викликав шквал невдоволення в суспільстві і в рядах деяких політичних сил. Зокрема, його розкритикував голова Донецької ОДА Сергій Тарута, а також опозиційний російський політик Борис Нємцов.