Ярош застерігає Порошенка від долі Януковича

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош застерігає Президента України Петра Порошенка від долі його попередника Віктора Януковича
Depo.Влада
18 вересня 2014 13:08
ФОТО: depo.ua
Ярош застерігає Порошенка від долі Януковича
Ярош застерігає Порошенка від долі Януковича

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи ухвалені напередодні закони про особливий статус Донецької і Луганської областей, передає ДеПо.

«Якщо Петро Олексійович Порошенко не опам'ятається - у нас, в Україні, буде новий Президент і Головнокомандувач... Якщо хто в це не вірить, то нехай напише листа Януковичу. Тот підтвердить, що нездійсненне - здійснюється», - написав Ярош.

Лідер «Правого сектора» згадав Майдан, анексію Криму і сепаратистські хвилювання на Донбасі, що переросли у відкриту війну Росії з Україною.

Коментуючи сам закон, Ярош назвав його «антидержавним і антиконституційним нелегітимного кримінально-олігархічного наброду під назвою Верховна Рада».

«Це «таємне» голосування не має ніякого значення і юридичної сили. Уся ця сволота, що голосувала за цей антинаціональний «закон» Порошенка, майже ідентична тим, хто голосував за січневі «закони» Януковича. Його прийняття є спробою антидержавного заколоту», - підсумував Ярош.

Як повідомляв ДеПо, прийнятий учора парламентом в закритому режимі закон про особливий статус Донецької і Луганської областей викликав шквал невдоволення в суспільстві і в рядах деяких політичних сил. Зокрема, його розкритикував голова Донецької ОДА Сергій Тарута, а також опозиційний російський політик Борис Нємцов.