Ярош благає, щоб його звинуватили у держзраді

Українська влада поставила собі "вилку" з "Правим сектором" і його дуже умовний лідер Ярош дуже вправно цим користається
Depo.Влада
18 липня 2015 23:15
ФОТО: depo.ua
Ярош благає, щоб його звинуватили у держзраді
Ярош благає, щоб його звинуватили у держзраді

Сьогодні народний депутат Дмитро Ярош, який так і не зрозуміло чи у владі, чи проти неї, бо постійно про щось домовляється з Міноборони, але так і не домовиться, договорився до речей, які цілком можуть бути кваліфіковані як державна зрада.

Зокрема, він заявив, що "як сказали хлопці з лісу, ніхто не відніме у нас право на останній бій ... Закликаю всіх своїх братів по зброї з ЗСУ, Добробатів, Нацгвардії, СБУ, МВС, Прикордонної служби не виконувати злочинних наказів владних" бариг ". І додав - що в той час, коли українські бійці проливають свою кров, захищаючи Батьківщину, влада накопичує мільярдні статки і робить все, щоб ця війна тривала якомога довше. Разом зупинимо зрадників з високих кабінетів на Банковій, які хочуть дестабілізувати ситуацію в тилу, здати ворогові наші території, знищити добровольчий і волонтерський руху ... Геть владу зрадників".

 Отже, Ярош у воєнний час закликає бійців не виконувати злочинні накази. І не стріляти в "побратимів", які чомусь "окопалися" за півтори тисячі кілометрів від фронту. Що злочинного у тому, що силовики втрутилися у розбірки Балоги та Ланя, Ярош скромно вирішив не пояснювати. Що насправді є злочинним так це те, що правоохоронці дозволили перетворювати Закарпаття на "сомалі". Як би там не було, але заклик не виконувати накази та "разом скинути зрадників з Банкової", явно тягне на держзраду. Оскільки найближчим часом якихось виборів президента не намічається, то, вочевидь, мова йде про силове "скинення з Банкової". Тобто про омріяний Путіним "Третій Майдан" і похід бійців АТО на Київ. І хай хтось скаже, що це не держзрада? Але... хто скаже, що Ярош не має рації, коли говорить про "наживання мільярдних статків та усім вигідну війну"? Про це вже говорять на кожній українській кухні.

Утім, є ще одне але. Сам Ярош тим часом наживає мільярди піар-балів. І наживе їх ще більше, якщо влада цілком справедливо спробує звинуватити його у держзраді. Шкода, що доводиться повторювати ці банальні речі, але... якщо б влада наважилася на рішучі дії у боротьбі з корупцією, контрабандою, криміналом та поплічниками Януковича, а також робила реформи та ефективно вела війну не за рахунок волонтерів, то вона б вже давно могла б розброїти усі незаконні формування типу "Правого сектора" і відправити Яроша на нари за його заклики.

Зрештою, думається він би і сам мовчав. Але за всі проколи влади, яка навіть не може вже тиждень припинити мукачівський бардак (нагадаємо, Порошенко "вимагав розброїти усіх негайно") Ярош може говорити все що завгодно. Наприклад, говорити, що "мукачівські партизани" - не злочинці, бо злочинців у нас визначає суд, а суд продажний. Залізна логіка. Якщо з неї виходити, то кожен сам собі суддя. Особливо добре бути таким суддею, якщо в тебе є "калаш" і компанія ще таких самих "собі суддів".

І якщо його звинуватять у держзраді, але як завжди, нічого не доведуть до кінця, то рейтинг Яроша з 1% буде наближатися до рейтингу президента. Отож доводитися терпіти Яроша, який реально вже давно не контролює "Правий сектор", який розділений на 2 бойових та 16 запасних "клуби за інтересами". Сам же Ярош займається не цими "клубами", а власною політичною карьєрою. Можна до ворожки не ходити, щоб спрогнозувати, що буде далі - Ярош проведе 21 липня народне віче на Майдані Незалежності в Києві. І всі сядуть його вмовляти не робити різьких рухів, вгамуватися, він зустрінеться з представниками СБУ та Мінооборони, вони поговорять і розкажуть, що досягнуто якогось компромісу. І всі розійдуться - Ярош з чесно заробленими політичними балами, а генерали та чиновники - з полегкістю, що все вдалося зам'яти... до наступного інценденту "а-ля Мукачеве" десь, наприклад, у Чернігові.