Ярош назвав умову, щоб брати гроші в олігархів

Народний депутат Дмитро Ярош запевняє, що на політичну діяльність не братиме грошей у олігархів, а на війну – скільки завгодно
Depo.Влада
7 листопада 2016 13:49
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в інтерв'ю "Українській правді", передає Depo.ua.

На питання, чи буде він брати гроші у Ігоря Коломойського у випадку дострокових виборів до парламенту, Ярош відповів: "Я в олігархів не брав, не беру і не буду брати гроші на політику. Це моя принципова позиція. На війну – скільки завгодно".

Водночас, за його словами, Національний рух "Державницька ініціатива Яроша" підтримують легальні бізнесмени.

"У нас є люди, які займаються задекларованим бізнесом. Такі витрати, як утримання офісу або кілька зарплат, їм під силу. З лютого я робив об'їзди по областях, об'їхав більше половини, і ще планую. Усюди, крім зустрічей з активом, зустрічався також з малим та середнім бізнесом", - сказав він.

"Крім того, ми створили такий майданчик "Комітет національної дії", щоб максимально розширити кадрову базу руху, який є у нас в умах, і який ми намагаємося формувати. Туди входить середовище Тараса Стецьківа, в якому всі самодостатні люди, яких не треба утримувати. Є хлопці з руху "Вільні люди" (координує нардеп з "НФ" Андрій Левус, - ред.). Вони зараз займаються питаннями економічною деокупації, і в них теж є ресурс", - розповів Ярош.

Він додав, що в "Комітет постійно підтягуються різні  об’єднання".

"Останнє – це Асоціація фермерів, куди входять п'ятдесят тисяч фермерських господарств. Ми їх теж розглядаємо як людей, які можуть самостійно забезпечувати свою діяльність в областях. Водночас, це реальний ресурс. При цьому, він не олігархічний, що дуже важливо", - сказав Ярош.

Нагадаємо, що сам Ярош задекларував ТМ "Правий сектор" і дві квартири.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада