Ярош надумав легалізувати своїх бійців

Народний депутат, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош запропонував легалізувати Добровольчий український корпус (ДУК), який воює на Донбасі, шляхом прийняття спеціального закону
Depo.Влада
6 лютого 2015 13:37
ФОТО: depo.ua
Ярош надумав легалізувати своїх бійців
Ярош надумав легалізувати своїх бійців

Ярош, зокрема, зазначив, що веде з цього приводу переговори з українськими силовиками, повідомляє depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

«Ми в контакті і з Міністерством оборони, і з СБУ, і навіть з МВС. Хоча виключено, що ми підемо в міліцейську структуру. Однак співпраця має бути і з нею, бо йде війна», - підкреслив політик.

Він пояснив, що «Правому сектору» потрібна легалізація ДУКа  як явища.

«Це сучасний аналог Запорізької Січі. Це структура, яка на 100% забезпечена народом. Це військово-політичний рух, складовою частиною якого також є «Правий сектор», - уточнив нардеп.

«Ми можемо бути поза офіційних силових структур, але згодні на контроль з боку контррозвідки, прокуратури. Нам також потрібна державна підтримка зброєю, кадрами», - сказав Ярош.

Як варіант легалізації свого підрозділу, він назвав прийняття окремого закону про Добровольчий український корпус. «Він стане надійною підтримкою, резервом для Збройних сил у будь-яких ситуаціях», - підсумував Ярош.

Нагадаємо, на початку січня бійці «Правого сектора», які воюють в зоні АТО, відмовилися перейти на службу за контрактом до Міністерства оборони України.