Ярош надумав легалізувати своїх бійців

Народний депутат, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош запропонував легалізувати Добровольчий український корпус (ДУК), який воює на Донбасі, шляхом прийняття спеціального закону
Ярош надумав легалізувати своїх бійців
Ярош надумав легалізувати своїх бійців

Ярош, зокрема, зазначив, що веде з цього приводу переговори з українськими силовиками, повідомляє depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

«Ми в контакті і з Міністерством оборони, і з СБУ, і навіть з МВС. Хоча виключено, що ми підемо в міліцейську структуру. Однак співпраця має бути і з нею, бо йде війна», - підкреслив політик.

Він пояснив, що «Правому сектору» потрібна легалізація ДУКа  як явища.

«Це сучасний аналог Запорізької Січі. Це структура, яка на 100% забезпечена народом. Це військово-політичний рух, складовою частиною якого також є «Правий сектор», - уточнив нардеп.

«Ми можемо бути поза офіційних силових структур, але згодні на контроль з боку контррозвідки, прокуратури. Нам також потрібна державна підтримка зброєю, кадрами», - сказав Ярош.

Як варіант легалізації свого підрозділу, він назвав прийняття окремого закону про Добровольчий український корпус. «Він стане надійною підтримкою, резервом для Збройних сил у будь-яких ситуаціях», - підсумував Ярош.

Нагадаємо, на початку січня бійці «Правого сектора», які воюють в зоні АТО, відмовилися перейти на службу за контрактом до Міністерства оборони України.