Ярош каже, що Україні треба створити своє "НАТО"

Україні слід укріплювати систему оборони, щоб мати можливість на рівних правах входити у будь-яку міжнародну оборонну організацію
Depo.Влада
30 березня 2016 10:27
ФОТО: depo.ua

Таку думку, як передає depo.ua, висловив народний депутат України та організації "Державницька ініціатива Яроша" Дмитро Ярош в інтерв'ю "Апострофу".

Зокрема, він зазначив, що перспектива вступу України до НАТО наразі дуже туманна.

"Можна мріяти про що завгодно. Але чи буде Україна в НАТО? Сьогодні я не бачу таких перспектив. Я не проти якихось конструкцій, але в першу чергу Україні самій потрібно стати сильною державою, щоб на рівних входити в будь-який блок безпеки", - сказав Ярош.

Він також висловив думку, що з часом Україна сама зможе об'єднати сусідів у новий оборонний блок.

"Або навіть самої створити пояс безпеки, наприклад, з прибалтійських країн, Польщі та країн Центральної Європи, тому що зараз це дуже важливо. Я про це вже давно говорю, і писав про це ще задовго до революції в своїх статтях. І не тільки я, адже балтійсько-чорноморську концепцію свого часу пропрацював ще Юрій Липа (один з ідеологів українського націоналізму, автор української геополітичної концепції, - ред.). Ця думка в українській свідомості витає вже давним-давно", - сказав Ярош.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада