Ярош не бачить користі у "натисканні кнопок" у Раді

Нардеп Дмитро Ярош, який у лютому презентував Національний рух "Державницька ініціатива Яроша", пояснив, чому нечасто з`являється у Верховній Раді
Depo.Влада
7 листопада 2016 13:52
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає Depo.ua.

"Коли я не бачу необхідності перебувати там, то чого сидіти. Я не раз казав, що від окремого позафракційного депутата не залежить нічого. Ну, посиджу, послухаю, кнопку понатискаю. І що? Я цей час краще використаю якось корисніше", - зізнався нардеп.

При цьому він повідомив, що сказав своєму колезі Сергію Пашинському, щоб той дзвонив йому, коли Рада розглядає якісь стратегічні питання. "Але не дзвонить. Ну бо що таке один депутат? Та нічого. Тим паче, коли є "договорняк", вони все там вирішили на своїх погоджувальних чи інших радах", - сказав Ярош.

Разом з тим він запевнив, що залишається чесним перед своїми виборцями в тому, що 80% часу віддаватиме військовим питанням. "Бо головна вимога моїх виборців була – не впустити війну на округ, який межує з Донецькою областю. І нам вдається виконувати це завдання. Тому тут я утисків совісті не маю", - резюмував нардеп.

 

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада