Нові обличчя Верховної Ради: Костянтин Яринич

За підсумками парламентських виборів близько половини народних обранців вперше отримають мандати нардепів. ДеПо знайомить з кожним із них
Depo.Влада
25 листопада 2014 11:05
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Костянтин Яринич
Нові обличчя Верховної Ради: Костянтин Яринич

Яринич Костянтин Володимирович (округ №99, Кіровоград, частина Кіровського та Ленінського районів), від «Блоку Петра Порошенка», член партії «Блок Петра Порошенка»

Офіційна біографія

Народився 10 вересня 1970 року в Кіровограді. Має вищу освіту. Заслужений лікар України. З 2007 року працював головним лікарем Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

На місцевих виборах 2010 року був обраний депутатом Кіровоградської обласної ради від «Фронту Змін», переміг на мажоритарному окрузі №21.

На парламентських виборах 2014 року Костянтин Яринич балотувався по мажоритарному округу №99 від «Блоку Петра Порошенка» і переміг на виборах Верховної Ради України, набравши 37,98% голосів. На другому місці опинився самовисуванець, син нардепа Станіслава Березкіна - Максим Березкін, який отримав 12,68% голосів.

Варто відзначити, що на парламентських виборах 2012 року на цьому окрузі переміг Андрій Табалов, який після обрання нардепом разом зі своїм батьком Олександром Табаловим став першою «тушкою», яка пішла з фракції «Батьківщина». На парламентських виборах 2014 року він не балотувався.

За кадром

Батько Костянтина Яринича - Володимир Іларіонович Яринич - депутат Кіровогорадскої обласної ради трьох скликань (з 1998 по 2010 рік), в 2010 році балотувався до Кіровоградської облради за списками «Єдиного Центру», але стати депутатом йому не вдалося.