Яресько запевняє, що не хоче у крісло Яценюка

Міністр фінансів Наталя Яресько хотіла б виконувати свою роботу на посту глави Мінфіну і не зацікавлена ​​в посаді керівника уряду
Depo.Влада
6 листопада 2015 09:50
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в інтерв'ю "Сегодня", передає depo.ua.

"Я взагалі не зацікавлена ​​в цій посаді. У мене дуже багато роботи і на посаді міністра фінансів, яку я б хотіла доробити", - сказала Яресько.

За її словами, вона пишається тим, що в Україні вийшло зупинити процес падіння економіки, зменшити дефіцит, забезпечити збір податків. Також значним досягненням міністр назвала домовленість з кредиторами про реструктуризацію боргів.

"Іншими словами, є багато чого, що ми зробили разом. Але багато ще попереду. Я хочу зробити все більше і більше. І податкова реформа з бюджетом - це для мене завдання номер один. Інша надзвичайно важлива мета - отримати наступний транш МВФ обсягом 1,7 млрд доларів, що дозволить Україні отримати і інше фінансування", - заявила Яресько.

Нагадаємо, Наталія Яресько була призначена главою Міністерства фінансів 2 грудня 2014. У 2015 році ряд ЗМІ опублікували припущення про те, що Яресько нібито могла б зайняти крісло прем'єр-міністра, проте ця інформація не знайшла підтвердження.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада