Яресько відреагувала на "наїзд" Продан щодо відбору головного фіскала

Конкурсна процедура з відбору глави Державної фіскальної служби України була і є прозорою і справедливою, всім кандидатам надані рівні можливості
Depo.Влада
28 квітня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму "Фейсбуці" повідомила міністр фінансів Наталія Яресько, передає depo.ua.

"Ми розуміємо певне невдоволення і емоції деяких кандидатів, які зараз звучать, однак кандидати обиралися за прозорою і зрозумілою процедурою і результати відбору відображають результати рейтингування кандидатів кожним з учасників Ради з відбору кандидата на посаду глави ГФС", - зазначила Яресько.

Вона закликала всіх кандидатів з повагою ставитися до своїх колег і з честю приймати результати конкурсної процедури.

"Міністерство фінансів надало можливість подати свої кандидатури абсолютно всім бажаючим. Вся процедура була прозорою і максимально відкритою: списки кандидатів регулярно публікувалися і оновлювалися на офіційному веб-сайті Мінфіну. Крім того, до пошуку нового керівника в якості радників приєдналися професійні рекрутери, а для забезпечення відкритості та прозорості процесу до роботи в комісії були запрошені представники профільних асоціацій та громадськості", - запевнила міністр.

Нагадаємо, раніше одна з головних претенденток на посаду голови Державної фіскальної служби України, нардеп від Блоку Петра Порошенка Оксана Продан звинуватила керівництво Кабміну у непрозорості конкурсу на посаду голови ДФС.