Яресько: Уряд працює над картою реформ за програмою МВФ

Уряд України працює над дорожньою картою першочергових реформ, про яку домовилися президент України Петро Порошенко і директор МВФ Крістін Лагард
Depo.Влада
12 лютого 2016 23:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"У нас є домовленість про дорожню карту найбільш критичних реформ. Ми саме працюємо над цим", - сказала вона.

При цьому міністр зазначила, що робота над картою реформ триває одночасно з узгодженням Меморандуму про другий перегляд чотирирічної програми реформ в Україні, схваленої МВФ у березні 2015 року. Поки меморандум не підписано.

"І зараз потрібно, щоб була політична єдність, стабільність, щоб ті, хто підписує меморандум, мали не тільки відповідальність виконувати його, а й авторитет", - сказала Яресько.

Вона зазначила, що у дорожню карту входять всі питання, які неодноразово обговорювалися у парламенті і в уряді, включаючи питання приватизації.

Як повідомлялося, телефонна розмова між Порошенком і Лагард відбулася після заяв очільниці МВФ про можливе припинення співпраці з Україною у зв'язку з відсутністю результатів боротьби з корупцією та уповільненням реформ.

Джерела, близькі до переговорів з МВФ, відзначали, що меморандум може бути підписано і відправлено до Вашингтону після 16 лютого - дати звіту уряду у Верховній Раді.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада