Яресько про бюджет: Чекаємо, що скажуть в МВФ

Народні депутати подали більше 600 пропозицій, що вливають на ресурсну базу бюджету
Depo.Влада
25 грудня 2015 05:15
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написала міністр фінансів України Наталія Яресько, передає depo.ua.

"Щойно Верховна Рада України ухвалила Закон про державний бюджет на 2016 рік. Це був нелегкий та довгий процес із великою кількістю правок та змін з боку депутатів. Народними депутатами було подано більше 600 пропозицій, що вливають на ресурсну базу бюджету", - написала вона.

Яресько також зазначила, що дуже важливо, щоб бюджет відповідав вимогам МВФ.

"Для мене, як міністра фінансів, важливий як сам факт прийняття документу, так і його якість та суть. Коли Міністерство фінансів подавало збалансований бюджет в Раду, наші розрахунки базувались на системних реформах, які забезпечать стабільність. Одна з надважливих складових цієї стабільності – підтримка з боку МВФ. Без неї на даному етапі збереження економічної стабільності, і тим більше - зростання економіки навряд чи можливі. Отримання наступного траншу МВФ та іншої, пов’язаної з ним фінансової підтримки, залежить від того, чи залишився бюджет після всіх змін в Раді таким, що відповідає цілям нашої програми з МВФ, тобто чи залишився він збалансованим та відповідальним. Відповідь на це питання дадуть спеціалісти Міжнародного Валютного Фонду", - написала міністр.

"Ми чекаємо на фінальну версію Закону про державний бюджет, в який буде внесено всі зміни, запропоновані в профільному комітеті та підчас розгляду в сесійній залі. Наразі ж я дякую народним депутатам за підтримку Закону про бюджет, і за дуже важку, але дуже необхідну країні робочу добу у Верховній Раді", - додала Яресько привітавши всіх з Різдвом (25 грудня католицьке Різдво). 

Нагадамєо, сьогодні Верховна Рада України прийняла закон про державний бюджет на 2016 рік

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада