Яресько ледве не запорола передвиборчу кампанію Яценюка

Прем'єр був шокований, коли дізнався, що Мінфін без його відмашки на прохання облдержадміністрацій заповзявся індексувати зарплати бюджетникам
Depo.Влада
12 серпня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
Яресько ледве не запорола передвиборчу кампанію Яценюка
Яресько ледве не запорола передвиборчу кампанію Яценюка

Як стало відомо depo.ua зі своїх джерел в Кабміні, сьогодні на Грушевського стався невеличкий конфуз, пов'язаний із болючим питанням індексації, тобто підвищенням зарплат бюджетникам. Як відомо, цей козир будь-яка влада тримає на самий крайній випадок. Тобто під вибори. І поки напівопозиція в особах Тимошенко і Ляшка колотяться в істериках з безрезультатними вимогами "вже і негайно" підвищити українцям пенсії та зарплати, Яценюк тільки хитро посміється. Адже Арсеній Петрович собі знає, коли саме йому слід "купувати" електорат для себе. Ну і для президента, який, безперечно, найближчим часом мав би публічно виступити з ініціативою нарешті індексувати пенсії та зарплати. Але трохи нудні та прогнозовані загравання Яценюка та Порошенка з електоратом ледве не зіпсували ті, хто мав би грати на їх стороні.

Невідомо з якого дива облдержадміністрації звернулися напряму в Мінфін і спосилаючись на стару постанову Кабміна, яку Яценюк забув скасувати, попросили Яресько зайнятися черговою щорічною індексацією зарплат бюджетників, що власне і передбачено довоєнною постановою. В Мінфіні подивилися - справді, постанова є, а значить її треба виконувати і почали готувати підвищення. І стала б Яресько та губернатори "нежданчиком" для себе героями народними, якби про їх індексаційні оборудки не дізнався Яценюк. За словам джерела, Арсеній Петрович був шокований чи то підступністю, чи то тупістю своїх підлеглих, які мало не вкрали в нього козир до виборів. Але, на щастя, для себе він про це дізнався, в Кабміні відбулася зовсім не німа сцена і неконтрольований процес "роздавання слонів" бюджетникам призупинили.... Зрештою, бюджетники та пенсіонери своє отримають, але вже з рук Яценюка та президента.

Читайте також: "Три кита" виборів-2015: На чому "попливуть" партії

Мітки: