Яресько дала п'ять порад Гройсману

Уже колишній міністр фінансів Наталія Яресько дала 5 порад новому уряду на чолі з Володимиром Гройсманом
Depo.Влада
15 квітня 2016 09:06
ФОТО: depo.ua

Вона озвучила їх під час виступу у Вашингтоні, передає depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

"Перше: навіть попри те, що наша економіка знову почала рости, початкова точка дуже низька, і українці лише з часом зможуть відчути переваги.

Друге: наш економічний добробут дуже залежить від ситуації на Донбасі. Україна віддана ідеї миру, але це вимагає повної імплементації Мінських угод. І перш за все з боку агресора.

Третє: глобальне економічне середовище наразі не найкраще – цього вівторка МВФ оприлюднив доповідь про надзвичайно низькі темпи зростання в економіках, що розвиваються.

Четверте: Україна має не сходити зі шляху фіскальних обмежень. Ми маємо і надалі скорочувати дефіцит бюджету і жити за коштами.

П'яте: новий український уряд повинен неухильно виконувати програму МВФ, повністю її імплементувати. Зокрема і валютні реформи, от як приведення цін на газ до ринкових, це критично важливо". – сказала Яресько.

"Ризик популізму досі дуже високий, і в цьому небезпека. Лише у разі повної імплементації програми МВФ ми можемо відновити довіру і впевненість не лише наших міжнародних партнерів, а й бізнес-спільноти", - додала екс-міністр.

Нагадаємо, вчора, 14 квітня, Верховна Рада затвердила Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра та всіх членів Кабміну, крім міністра охорони здоров'я. Немає узгодженого кандидата лише на крісло міністра охорони здоров'я.

Під час виступу в парламенті Гройсман пообіцяв за місяць показати антикризовий план і назвав першочергові завдання нового уряду. 

Новим міністром фінансів став заступника голови Адміністрації президента Олександр Данилюк.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада